> PRACA > Zielona Góra

Mistrz utrzymania ruchu (branża energetyczna) w Zielona Góra, Lubuskie sprżedam

Zadania: Wykonywanie przeglądów, konserwacji i napraw urządzeń elektroenergetycznych Diagnozowanie przyczyn problemów technicznych i usterek, usuwanie powstałych awarii Zlecanie i nadzór nad jakością pracy zespołu, aktualnością posiadanych uprawnień, Kontrola przestrzegania zasad BHP Dbałość o najwyższy standard świadczonych usług oraz wdrażanie usprawnień Wymagania: Około 2, 3 –letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku lub jako elektryk, elektromonter (AKPiA ) w utrzymaniu ruchu w przemyśle (mile widziana branża energetyczna) Wykształcenie min. średnie techniczne (elektryczne lub pokrewne) Świadectwo kwalifikacyjne D i E gr. I Umiejętność czytania rysunków technicznych Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości Mile widziane jedno z uprawnień UDT w zakresie obsługi: suwnic, wciągarek, wind, podestów samojezdnych. Prawo jazdy kat. B Oferujemy: Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę oraz wysokie standardy bezpieczeństwa pracy Rozwój i możliwość podwyższania kwalifikacji Jednozmianowy system pracy i niezbędne narzędzia pracy Rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, preferencyjne warunki ubezpieczenia, dofinansowanie do rozrywki/sportu/wypoczynku)

Detale ogłoszenia: Mistrz utrzymania ruchu (branża energetyczna)
Sprzedawca: Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoLubuskie
Miasto:Zielona Góra